TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Citi Handlowy

Motokarta Kredytowa Citibank-BP
w Programie PAYBACK

Karta Citi BP

Jesteś kierowcą? Tankujesz na BP? Zbierasz punkty PAYBACK? Płacąc kartą możesz mieć dodatkowe korzyści.

Zostaw dane

 
 

Zalety Motokarty w PAYBACK

Punkty PAYBACK
 • Zawsze, gdy płacisz kartą - zbierasz punkty PAYBACK (3 zł = 1 punkt)
  Za każdy zakup zapłacony kartą otrzymujesz punkty PAYBACK.
  Zebrane punkty wymieniasz na wspaniałe nagrody z katalogu BP, sklepu PAYBACK i oferty partnerów PAYBACK
 • Punkty PAYBACK na powitanie
  Po dokonaniu pierwszej transakcji Twoją nową Motokartą Kredytową Citibank-BP w Programie PAYBACK, otrzymasz od nas punkty powitalne:
  • 3000 pkt °P z Motokartą PAYBACK Gold
  • 1500 pkt °P z Motokartą PAYBACK Silver
Przywileje na stacjach BP

Zapłać za paliwo Motokartą i skorzystaj z oferty promocyjnej:

 • Program Srebrny na myjni automatycznej 10% taniej
  Program Srebrny na myjni automatycznej 10% taniej
 • Wyśmienita kawa w Wild Bean Cafe za 2 zł
  Wild Bean Cafe Wyśmienita kawa za 2 zł

Chęć skorzystania z oferty promocyjnej BP Car Wash lub Wild Bean Cafe należy zgłośić przed dokonaniem płatności Motokartą. Obowiązuje regulamin promocji myjni Car Wash oraz Wild Bean Cafe.

Ubezpieczenie samochodu ze zniżką

Link4

Specjalne 7% zniżki. W Link4, płacąc Kartą Kredytową Citibank-BP za dowolny pakiet ubezpieczeniowy (ubezpieczenie samochodu, mieszkania, podróży), uzyskujesz 7% zniżki.

AXA

Rabat w wysokości 5%. Powyższej oferty nie można łączyć ze zniżką zakupową otrzymywaną w ramach programu "Poleć AXA DIRECT znajomym". Oferta jest dostępna dla nowych Klientów AXA DIRECT oraz dla Klientów, którzy kontynuują umowę i korzystali wcześniej ze zniżki.

Liberty Direct

W Liberty Direct dokonując jednorazowej płatności kartą kredytową otrzymujesz 5% zniżki na wybrane ubezpieczenie oraz dodatkowy 5% rabat od otrzymanej kwoty za użycie karty Citibanku.

Prenumerata z rabatem

AMS

35% rabatu na prenumeratę miesięcznika Auto, Motor i Sport. Zamów prenumeratę i zapłać Motokartą - otrzymasz rabat 35%.

Kupujesz kiedy chcesz, spłacasz kiedy chcesz

Motokartą Kredytową Citbank-BP w Programie PAYBACK możesz płacić w sklepach i punktach usługowych oznaczonych symbolem Visa w Polsce i na świecie.
Bank nie pobiera prowizji za zakupy dokonane kartą.
Karta nie jest powiązana z kontem. Otrzymując kartę dostajesz od banku limit kredytowy. To najwygodniejszy kredyt, ponieważ spłacasz go jak chcesz i kiedy chcesz. Co miesiąc otrzymasz wyciąg z zestawieniem wydatków dokonanych kartą. Wymagamy jedynie spłaty kwoty minimalnej podanej na wyciągu do podanej daty. W przypadku, gdy nie otrzymasz wyciagu w spodziewanym terminie, skontaktuj się z CitiPhone w celu sprawdzenia terminu i kwoty wymaganej do spłaty.

Nieoprocentowany kredyt aż do 54 dni

Od kwoty wykorzystanego kredytu są naliczane odsetki zgodnie z Tabelą Oprocentowania. Odsetki są naliczane od kwot wszystkich transakcji bezgotówkowych począwszy od dnia dokonania transakcji kartą kredytową aż do dnia całkowitej spłaty zadłużenia.

Odsetki od transakcji bezgotówkowych nie zostaną naliczone, jeżeli saldo zadłużenia zostanie uregulowane w całości przed upływem terminu płatności wskazanego na wyciągu. W ten sposób możesz korzystać z nieoprocentowanego kredytu nawet do 54 dni.

Rachunki płacisz kartą kredytową

W CitiPhone lub Citibank Online możesz płacić kartą comiesięczne rachunki za: gaz, prąd, wodę, ogrzewanie, telefon komórkowy lub stacjonarny, mieszkanie, ochronę, internet i telewizję kablową lub cyfrową. Kartą możesz opłacać również przedszkole, czesne za naukę w szkole i uczelni wyższej, a także opłaty za polisy ubezpieczeniowe.

Możesz przy tym korzystać z kredytu na karcie, jak przy innych transakcjach bezgotówkowych. Zadzwoń do CitiPhone, żeby wskazać adresatów przelewów - firmy, od których rachunki chcesz opłacać kartą.

Największy w Polsce Program Rabatowy

Płacąc swoją kartą uzyskasz rabat nawet do 50% w ponad 4700 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce.